Prokuratura Rejonowa
Białystok - Północ
w Białymstoku

ul. Adama Mickiewicza 103
15 - 950 Białystok

Prokurator Rejonowy: Maciej Płoński
Z-ca Prokuratora Rejonowego: Anna Małgorzata Milewska
Z-ca Prokuratora Rejonowego: ppłk Radosław Wiszenko

Siedziba Prokuratur Rejonowych w Białymstoku

Kontakt :
Tel.   85 66-56-865
Fax.  85 66-56-896
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Inspektor Ochrony Danych: Ryszard Fudała

tel. 85 74-87-169

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Uwaga: Poczta elektroniczna nie może służyć do przesyłania pism procesowych, zwłaszcza zawiadomień o przestępstwie, bowiem nie spełnia wymogów przewidzianych w art.119 KPK. Nie służy też do udzielania porad prawnych.


Obszar działania :

dla części miasta Białystok w granicach przebiegających od przecięcia linii kolejowej z ul. gen. Franciszka Kleeberga w kierunku południowym, wzdłuż tej linii kolejowej do przecięcia z Al. Jana Pawła II, środkiem Al. Jana Pawła II w kierunku wschodnim do ronda przy posesji nr 54, od tego ronda w kierunku południowym środkiem ul. Hetmańskiej do skrzyżowania z ul. ks. Jerzego Popiełuszki i ul. Mikołaja Kopernika, wzdłuż ul. Mikołaja Kopernika w kierunku południowo-wschodnim do ronda, od tego ronda w kierunku północnym wzdłuż linii kolejowej do przecięcia z ul. Jana Henryka Dąbrowskiego, od tego przecięcia wzdłuż ul. Poleskiej w kierunku północno-wschodnim do rzeki Biała, dalej w kierunku południowo-wschodnim wzdłuż rzeki Biała do pl. Antonowicza, od tego placu w kierunku północno-wschodnim wzdłuż rzeki Dolistówka do przecięcia z linią kolejową, wzdłuż linii kolejowej w kierunku wschodnim do przecięcia z ul. K. Ciołkowskiego i wzdłuż tej ulicy w kierunku północno-wschodnim, a następnie wschodnią, północną i zachodnią granicą administracyjną miasta.

W prokuraturze Rejonowej Białystok północ od dnia 5.03.2018r. funkcjonuje Dział do spraw Wojskowych, którego prokuratorzy m.in. prowadza i nadzorują postępowania przygotowawcze zgodnie z właściwością rzeczową określoną w art. 647 k.p.k. § 1 i 3 z terenu województwa podlaskiego. Występują także przed wojskowym sądem garnizonowym w sprawach rozstrzyganych w I instancji, w toku czynności sądowych w postępowaniach przygotowawczych oraz w ramach pomocy prawnej.


Godziny urzędowania :
od 7.45 do 15.45

Mapa dojazdu: